דימר תאורה

0 Comments

מהם אורות עמעום וכיצד הם פועלים?

דימרי תאורה הם מכשירים המשמשים לשליטה בכמות האור הנפלטת ממקור אור. הם פועלים על ידי ויסות הכוח המסופק לנורה באופן שמפחית את הבהירות.

ניתן למצוא דימרים בבתים רבים, משרדים ובניינים אחרים. הם משמשים הן למטרות דקורטיביות והן למטרות מעשיות. יש אנשים שמשתמשים בהם כדי ליצור תאורת אווירה בעוד שאחרים משתמשים בהם כדי לחסוך באנרגיה.

במאמר זה נסביר כיצד פועלים דימרים ולמה הם משמשים.

עמעם אור משמש כדי לשלוט בעוצמת מקור האור. מכשירים אלו זמינים בסוגים שונים, כגון ליבון, פלורסנט ו-LED.

מצד שני, דימר תאורת LED תוכנן במיוחד לעבודה עם לדים. יש לו חיישן שמזהה את כמות האור ומדליק או מכבה אותו בהתאם.

הקדמה: מהו אור עמום וכיצד הוא פועל?

דימר תאורה הוא מכשיר המשמש לשליטה בעוצמת האור. זהו מתג השולט על המתח המסופק לנורה חשמלית.

דימר תאורה יכול להגיע בצורות וגדלים שונים. לדוגמה, זה יכול להיות ידית פשוטה בצד של מנורת שולחן או שזה יכול להיות פאנל אלקטרוני על הקיר ליד הדלת.

הסוג הנפוץ ביותר של דימר תאורה נקרא ריאוסטט. יש לו שני חלקים; חלק אחד משנה התנגדות ומשנה את זרימת הזרם, בעוד שחלק אחר שולט במתח המסופק לנורה.

דימר תאורה הוא מכשיר אלקטרוני השולט בבהירות האור. זהו סוג של מתג עמעם אור אשר ניתן להשתמש בו כדי להתאים את עוצמת האור, על ידי הפחתת המתח המסופק למנורה.

לעמעום תאורה יש שני סטים של מגעים: סט אחד לכוח וסט אחד לשליטה באור. מגע הכוח מעביר כוח לשני קבוצות המגעים, וכאשר הוא אינו בשימוש, הוא פשוט עוקף את הסט השני כך שאין זרם עובר דרכו. כאשר אתה רוצה לשלוט באור, אתה סוגר את הסט השני הזה ופותח את הראשון כך שמעגל הבקרה שלך שלם ויוכל להשתלט על המתג הרגיל שלך.

אופן פעולתו של דימר תאורה תלוי אם יש לו חיבור חוט ניטרלי או לא

כיצד לבחור את הדימרים הטובים ביותר עבור הבית שלך

דימר התאורה הוא מכשיר שניתן להשתמש בו כדי לשלוט בבהירות האור. זה יכול לשמש כדי לחסוך כסף בחשמל. ישנם סוגים שונים של עממי תאורה והם משתנים בתכונות ובמחיר שלהם.

אדם צריך להבין איזה סוג של אור יש לו, איזה סוג של חיווט יש לו, כמה נורות הוא רוצה לשלוט, כמה שליטה הוא רוצה על האור, וכמה כסף הוא רוצה להוציא לפני שהוא בוחר את הדימר הטוב ביותר עבור הבית שלהם.

דימר תאורה:

דימר הוא מכשיר שניתן להשתמש בו כדי לשלוט ברמת האור בחדר על ידי התאמת המתח העובר לנורה. ניתן לעשות זאת באופן ידני או אלקטרוני בעזרת שלט. ישנם שני סוגים של דימרים:

– דימרים עם כפתור ידני, המאפשרים לך להתאים את הכוח העובר אל הנורה שלך על ידי סיבובה למעלה ולמטה

– דימרים עם שלט אלקטרוני, המאפשרים לכוונן את האורות מרחבי החדר מבלי לקום מהמושב.

דימרים שימושיים מסיבות רבות, אך הם מועילים במיוחד לאנשים הסובלים ממיגרנות או סוגים אחרים של כאבי ראש. עמעום אורות מדי פעם יכול לעזור להפחית את התסמינים הללו.

דילוג לתוכן