הלבנת שיניים

0 Comments

הלבנת שיניים מהי?

אחד מהטיפולים הדנטליים אשר להם פן  אסתטי הוא הלבנת שיניים. טיפול זה גורם למראה השיניים להראות לבן, נקי ויפה יותר. 

הטיפול נעשה באמצעות חומרים שונים המרכיבים שיטות הלבנה שונות, אך המשותף לכולם הוא שימוש בחומר כימי בעל יכולת הבהרה ללא פגיעה בשכבת האמייל של השן, וללא צורך בשיופה. 

טיפול זה מסייע בהסרת כתמים שונים המצטברים על השיניים מגורמים כמו: 

-אכילת מאכלים המשאירים צבע, כמו רוטב עגבניות וכדומה.

-שתיית יין, קפה או תה

-עישון

-אבנית

למה כדאי לבצע הלבנת שיניים?

ראשית כל, כפי שנאמר לעיל, ההלבנה תורמת עד מאוד לשיפור המראה הכללי ומכאן לחיזוק ולטיפוח הביטחון העצמי החשוב כל כך בחיי החברה, בעבודה ובחיים בכלל. בנוסף, אם אתם מוצאים את עצמיכם מאוכזבים לנוכח כתמים שנשארו כתוצאה מאכילת מזונות מסוימים, טיפול הלבנת שיניים בהחלט יעשה את  העבודה.

טיפול הלבנת שיניים עשוי לתרום גם למבוגרים מבחינה אסתטית בכך שכאשר השיניים לבנות ונקיות, ההתייחסות לשאר פגמי הפנים אשר בגיל המבוגר נפוצים לרוב, פוחתת.

וכעת נגיע אל החלק שכולנו שואלים, כמה זה עולה? ובכן, מחירי הלבנת שיניים אינם יקרים במיוחד, כך שכמעט כל אחד ואחת יכולים לבצע אותם ולהנות משיניים יפות. 

עם זאת, חשוב לא ליפול בפח ולהתפתות למחירים נמוכים במיוחד, שכן טיפול שאיננו מספיק מקצועי לא רק שיותיר אתכם מאוכזבים ומתוסכלים, אלא אף עלול לגרום לנזקים נוספים וממילא להוצאות כספים נוספות, רבות ומיותרות לחלוטין. 

במרפאת השיניים של ד"ר אופיר זהבי למשל תוכלו לקבל טיפול מקצועי מאוד, מתוך מקסימום אחריות ויחס אישי, אלו שלושה פרמטרים החשובים מאוד בעת בחירת מרפאת שיניים, רק שאינם קיימים במלואם בכלל המרפאות המציעות טיפולי שיניים, ובפרט באלה המציעות מחירים נמוכים מדי. 

הנחיות לאחר הלבנת שיניים

לאחר תהליך הלבנת שיניים כדאי להימנע מצריכת מזונות בעלי יכולת הכתמה. מה כן אפשר לאכול?

עוף, דגים בהירים, תוספת כאורז, פסטה ללא צבעוניות יתרה, יוגרט לבן, גבינה, לחם לבן ועוד'

כמה זמן תוצאות הטיפול מחזיקות? 

משך הזמן בו מחזיקות תוצאות הטיפול משתנה ממטופל למטופל, כאשר בדרך כלל עד 3 שנים תוכלו להנות מחיוך לבן ונקי. עם זאת, חשוב לציין שאכילת מאכלים או שתיית משקאות המכתימים את השיניים, עישון וכדומה' עלולים לקצר את משך הזמן החזקת תוצאות הטיפול. 

דילוג לתוכן