השכרת מרפאות

0 Comments

רוצים לשכור מרפאה לפי שעה? 

השכרת מרפאה לפי שעה מביאה עימה יתרונות רבים אך גם דורשת ממך להתארגן בהתאם. על מעלות ההשכרה והדברים שחובה שיהיו במרפאה, במאמר הבא

כורסאות 

כולנו אוהבים להתפנק על כורסא נוחה בשובנו הביתה, בשעת ערב וכו', אך מה לגבי כורסא בזמן שאנו ממתינים בתור לטיפול רפואי?

חשוב שחדר ההמתנה לטיפול הרפואי יכיל כורסאות נוחות, מעוצבות ומזמינות. כשמטופל מגיע לטיפול ומרגיש בנוח, כל נקודת מבטו על המקום הופכת חיובית. חוות דעת חיוביות הרבה פעמים מהוות גורם המביא לקוחות נוספים, ולכן חשוב לדאוג לנוחות המטופל.

 רהיטי משרד

קליניקות המכבדות את עצמן מחזיקות מזכירה למען הסדר הטוב של טיפולי הלקוחות. גם המזכירה מהווה גורם השפעה על כמות הלוקחות שיבואו אלייך, לכן חשוב לדאוג לה לתנאי עבודה נוחים והולמים, כמו: שולחן, כיסא נוח, מחשב תקין ולא פחות חשובה התקשורת, דאג לטלפון תקין ולקו אינטרנט מהיר.

שירותים ומטבחון

לעיתים זמן ההמתנה של הלקוחות ארוך, או שמזכירתך זקוקה להתאוורר כך שחדר שירותים תקין ומטבחון הכולל אפשרות לכוס קפה לא יזיקו

מיזוג

גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ המזגן מהווה אחד מצורכי האדם הבסיסיים ביותר. דאג למיזוג הולם ותקין, חמם את המקום בחורף וקרר אותו בקיץ.

במידה וקיימת תקלה דאג לתיקונה במהירות האפשרית- מקום ללא מיזוג עלול לגרום לתחושת תסכול מחמת קור/חום בקרב הלקוחות שלך.

יתרונות השכרת קליניקה לפי שעה

חיסכון כספי- הקמה או קנייה של קליניקה פרטית כרוכה בהוצאות רבות מאוד, כגון: תשלומי קנייה או בנייה, חשמל, ארנונה, מים ואבזור המקום. לעומת זאת, השכרת קליניקה חוסכת ממך את הוצאות אלו. זאת ועוד, אתה משלם על שעות מסוימות בהן אתה עובד, כך שלא נוצר מצב שאתה משלם על הקליניקה 24 שעות ביממה.

מיקום- הקליניקות להשכרה מצויות במקומות רבים בארץ, דבר המהווה פלוס הן עבורך והן עבור הלקוחות שלך. כשיש לך ריכוז לקוחות באזור מסוים בארץ אתה יכול לשכור קליניקה באותו האזור, או במידה ואתה עובר דירה, אינך צריך להתעסק במציאת שוכרים או קונים לקליניקה, מה שקורה למטפלים רבים הנאלצים לעבור מקום מגורים ומחזיקים ברשותם קליניקה אישית קבועה.

פרטיות-  הרבה מטפלים המקימים קליניקה אישית, בדרך כלל מקימים אותה כחלק מביתם הפרטי, דבר העשוי להוביל לחוסר פרטיות ואי נוחות בקרב בני הבית והלקוחות שלך. בהשוואה לכך, כשאתה שוכר קליניקה ניתנת לך מלוא הפרטיות הדרושה, רק אתה, המטופל והמזכירה שלך.

למידע נוסף, הכנסו לאתר MDC Medical Center

דילוג לתוכן