מורן אטיאס

0 Comments

באותה תקופה, ממלכת החיות הפילה טריילר פועם לעונה החמישית, ורמזה למאבק הכוח שניהלו הקודיות בעקבות פטירתו של המטריארך.

 

מורן אטיאס ידועה בעיקר בזכות עבודתה על סדרת הטלוויזיה של פול האגי התרסקות משנת 2008 ו 2013, הסרט בגוף שלישי. אחריו באה הקומדיה הרומנטית אוגי ספוסי מאת לוקה לונקי בבימוי אם הדמעות, החלק השלישי והאחרון בטרילוגיית האימה העל טבעית של דריו ארגנטו שלוש האמהות. הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל טורונטו הבינלאומי ובפסטיבל רומא בשנת 2007.

בגיל 15 הופיעה לראשונה בתכנית הטלוויזיה "פוקוס" לנוער

היא תכננה לשרת בצבא הישראלי, אך התסכלה מדלקת קרום המוח בגיל 17. תוכניותיה לשרת בצבא התעכבו מהמחלה והיא עשתה דוגמנות בגרמניה ובאיטליה, שם התארחה לרוברטו קוואלי. לאחר שביססה את עצמה כדוגמנית, עודדו אותה להמשיך בקריירת משחק.

היא גם יצרה תוכנית טלוויזיה עם הכותב המשותף וולף קולמן עבור רשת FX. חזרתם הביתה הייתה משמחת, למרות הלחץ והמשבר. לפני שהופיעה היא הייתה מעריצה גדולה של עולם הבידור הישראלי.

מורן אטיאס על השטיח האדום במהלך הקרנת הבכורה של אוגי ספוסי ביום השישי של פסטיבל רומא הבינלאומי הרביעי בשטיח האדום. העריץ של הגברת הראשונה שלה FX מהמזרח התיכון מכוון להצלחה בסדרת הטלוויזיה בגוף שלישי Crash.

לאחר שהגיע ללוס אנג'לס כמה חודשים לאחר מכן

אטיאס הבטיח תפקיד דינמי כאינז בסדרת הדרמה עטורת השבחים המוכרת על פי הסרט זוכה האוסקר. אטיאס הופיע גם בסרט העלילתי בגוף שלישי, בבימויו של פול האגיס. הוא הופיע בסרט בשלושת הימים הבאים לצד ראסל קרואו וליאם ניסן.

עונה אחת לאחר מכן

השחקנית ילידת ישראל מורן אטיאס לקחה על עצמה את התפקיד הראשי הנשי לצד דניס הופר האגדי. לא הצליחה לבצע את שירות החובה שלה בצבא ההגנה הישראלי, אטיאס עברה לאירופה לעבוד כמודל. מאז היא הייתה נוכחות מבעבעת בטלוויזיה האמריקאית, עם מספר שיתופי פעולה עם זוכה האוסקר פול האגיס, כולל קראש (סטארז, 2008-09), אדם שלישי (2013) ודרמת הפוליטיקה FX טיראן (2014-2016) ).

בשנת 2005 לוהקה מורן אטיאס לתכנית הגז האיטלקית

ואחריה הקומדיה הרומנטית אוגי ספוסי. היא לוהקה לסדרת הדרמה Crash המבוססת על פול משנת 2008, אם אתה מוכן לחזור לסדרה המועדפת עליך וצריך להדביק אותם, ארז לסדרת סדרות חוזרות. ההצלחות הרבות שלה כוללות מועמדות לאחרונה לדוברת רשמית של עיריית מילאנו על הובלת קמפיין נגד גרפיטי ואכזריות בעלי חיים בשנים 2005 ו -2006.

מורן אטיאס

כוכבת סדרת ה- NBC החדשה "הכפר", היא שחקנית, דוגמנית, מפיקה וסופרת ישראלית שעברה קריירה בינלאומית בהוליווד ובאיטליה אך מקבל שאלות ממעריצים מדי יום, ככל הנראה בגלל עבודתה ההתנדבותית בבית החולים COVID-19 בתל אביב והצילום הזוהר שלה. המכונה מורן, היא חשפה כי נולדה הדמות של סיינפלד שהיא קשורה אליה וחולקת איתה כוכב שגרם לה לבכות. הוא הופיע בג'רוזלם פוסט בשידור וירטואלי מיוחד ששודר ביום שלישי בשעה 19:00 שעון ישראל.

מורן ילידת ישראל החלה להופיע בטלוויזיה בגיל 15 והופיעה בתוכניות נוער בישראל כמו פוקוס

אחד מסרטי החודש שלך, אתה לא מתעסק עם זוהן, זכה בפרס התמונות הטוב ביותר בטקס האוסקר, והם הפכו אותו לתוכנית טלוויזיה מצליחה בכיכובה של מורן אטיאס אינז.

החדש שלך

Kavod, מכיר בשינוי ישראל ובעתיד. בשנת 2011 עבד אטיאס על פרויקט הטלוויזיה הרדיקלית עם סינתיה מורט ושיחק את התפקיד של אנה שעליה כתב מורט עבורה. היא בילתה את שלושת הימים הבאים על הסרט, מה שהוביל לפרויקט הגוף השלישי שיזמה, אותו פיתחה עם חגיס.

סקוט שונא איטלקים וכאמריקאי מסתובב לבית קפה בחיפוש אחר משהו שמוכר לאכול. שם הוא פוגש את מוניקה מורן (אטיאס), אישה רומא יפהפייה שעומדת להתאחד עם בתה הצעירה.

כדי לגלות בת כמה מורן אטיאס כדאי להיכנס לאתר המפורסמים הישראלי חדשות סלבס https://www.israelcelebs.co.il

דילוג לתוכן